Проверка с помощью ИАК

Колоректальный рак (КРР) — один из самых часто диагностируемых видов рака. К счастью, раннее обнаружение позволяет значительно снизить частоту его развития и смертность.

Методы иммунохимического анализа кала (ИАК) неинвазивны и могут выявить кровь в кале, невидимую невооруженным глазом. Благодаря своей простоте ИАК в настоящее время считается лучшим неинвазивным методом проверки на КРР.

Уделите немного времени своему здоровью и сделайте ИАК, чтобы предотвратить или выявить рак ободочной кишки на ранней стадии. Подробнее см. на нашем сайте FIT for screening www.fitscreening.eu/patients

5 убедительных причин работать в Sysmex

  • Лидер мирового рынка гематологии, эксперт в области коагуляции, анализаторов мочи, медицины и биологии
  • Компания официально признана в качестве «хорошего места работы» (Good Place to Work©) и находится в постоянном поиске достойных сотрудников
  • Стремление к совершенству и знаниям
  • Неформальная атмосфера на рабочем месте, искреннее уважение к каждому сотруднику
  • Развивающаяся компания в поиске все новых областей деятельности для применения своих знаний и опыта

Подать заявку

Application Specialist

Идентификационный номер: Теги: Česká republika, Full time

Hledáme motivovaného, odborně zaměřeného kandidáta na pozici Aplikační specialista se specializací na oblast in vitro diagnostika, močová analýza.

Jsme japonská firma s celosvětovou působností, vyvíjíme a prodáváme inovativní diagnostické systémy pro laboratoře, kliniky, lékaře a výzkum. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi řešení na míru, které je základem dlouhodobých obchodních vztahů.

Region: Čechy + kanceláře firmy (Praha, Brno)
Termín nástupu:    dohodou
Pracovní poměr: plný úvazek

Nabízíme:

  • zázemí etablované mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení a bonusové schéma, možnost dalšího rozvoje
  • mnohotvárnou a pestrou práci při vstupu nových produktů na český trh
  • služební automobil, notebook, mobil

Požadujeme:

  • požadované vzdělání: vysokoškolské, obor medicína, farmacie, přírodní vědy
  • vítaná je praxe v oblasti biochemie
  • jazykové znalosti: AJ aktivně
  • počítačové znalosti: MS PowerPoint, Excel, Word - pokročilý
  • řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení, iniciativa a ochota cestovat

Náplň práce:

1. Post-instalační péče o zákazníky

  • Školení zákazníků na obsluhu a základní uživatelskou údržbu přístrojů.
  • Konzultace k uživatelskému nastavení analyzátorů a k interpretacím výsledků.
  • Příprava školících materiálů pro zákazníky.
  • Vedení uživatelských školení v Edukačním centru (Praha, Brno).
  • Příprava informačních materiálů pro zákazníky při aktualizaci stávajících produktů.

2. Znalost produktů, kontinuální vzdělávání v příslušném oboru

  • Účast na produktových, aplikačních školeních a workshopech organizovaných Sysmex Europe.
  • Aktivní sledování vývoje produktů a jejich softwarových aktualizací – předávání informací v rámci interní komunikace a komunikace se zákazníky.
  • Sledování vývoje oboru biochemie a doporučení odborné společnosti.

3. Dokumentace k produktům

  • Revize překladů dokumentace k produktům (proof-reading) ve spolupráci se Sysmex Europe.
  • Sledování aktualizací dokumentace.

4. Odborná podpora přípravy marketingových materiálů, prezentace produktů

  • Spoluúčast na přípravě odborných marketingových materiálů pro elektronickou i tištěnou formu.
  • Prezentace produktů v portfoliu Sysmex CZ s.r.o. v rámci akcí Sysmex CZ s.r.o. nebo v rámci odborných akcí zákazníků.

5. Týmová spolupráce

  • Podpora servisního a obchodního týmu formou odborných konzultací.
  • Spolupráce se Sysmex Europe při řešení neshod a konzultací nejasných případů analýzy.

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz

Вернуться к списку
Growing your knowledge
Посетите нашу Академию
Contact Sysmex
Свяжитесь с нами!
Наслаждайтесь нашим Медиа-центр
общий
  • общий
  • документация
  • Подкаст
  • изображения
  • видео
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY
Посмотрите универсальность XN
Посмотрите нашу библиотеку
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY Посмотрите универсальность XN http://www.sysmex.ru/media-centr/xn-vasha-gematologija-7626.html
Посмотрите нашу библиотеку https://www.sysmex.ru/media-centre.html
Получите новые знания https://www.sysmex.ru/akademija/biblioteka/obrazovatelnye-stati-seed.html
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS Перейти к особенностям http://www.sysmex.ru/media-centr/rutinnye-analizy-podozrenie-na-gemolitiko-uremicheskii-sindrom-gus-7637.html
Перейти http://www.sysmex.ru/media-centr/ostryi-infarkt-miokarda-i-obnaruzhenie-skrytoi-leikemii-7631.html
Посмотрите нашу библиотеку мазков крови https://www.sysmex.ru/akademija/biblioteka/izobrazhenija.html
Узнайте больше о нашей концепции https://www.sysmex.ru/biznes/chto-predstavljaet-soboi-kompanija-sysmex/silent-design.html
Love Life and Donate https://www.sysmex.ru/media-centr/sysmex-against-cancer-21839.html